Mikulášské spolky | Jihomoravský kraj

Mikuláš, čert a anděl v Praze

Mikuláš, čert a anděl v Praze

Mikuláš čert a anděl bude letos opět v Praze nadělovat spoustu dárečků. Neváhejte a přesvědčte se objednejte si nás, těšíme se na setkání s Vámi Mikuláš čert a anděl.

0 komentářů

Mikuláš - Brno Židenice ad.

Mikuláš - Brno Židenice ad.
Mikuláš - Brno Židenice ad.   Nabízíme služby Mikuláše, andílka a čerta pro Vaše malá zlobidla. Jsme skupina mladých nadšenců, kteří rádi pomohou postrašit zlobivé a odměnit hodné děti. Návštěva vždy probíhá po předchozí domluvě - čert straší jen pokud si to sami budete přát a v opačném případě není problém jej poslat za dveře. V případě zájmu o návštěvu nám na náš e-mail zašlete:    1. Přesnou adresu, nebo alespoň lokalitu, o kterou se jedná 2. Info o dětech - Kolik jich bude, jejich jména a věk, popřípadě jak je od sebe…
15 komentářů

Podivín

Podivín

Čert,mikuláš a dva andělé

0 komentářů

Mikuláš - Brno Kohoutovice ad.

Mikuláš - Brno Kohoutovice ad.

Mikuláš – dospělý (viz foto), čert a anděl – děti (nové paruky, povrch zbytku těla přiměřeně stříbřitý, chlupatý atd., pytel, křídla a další příslušenství nebude chybět!).

4 komentářů

Mikuláš - Brno

Mikuláš - Brno

Jsme agentura zajišťující služby pro domácnost. 5. 12. 2009 také nabízíme návštěvu Mikuláše, anděla a čerta.

0 komentářů

Mikuláš - Brno Lesná

Mikuláš - Brno Lesná

Chcete, aby k vám již tradičně zavítal Mikuláš, anděl a čert potěšit či postrašit vaše děti? Hledáte Mikulášskou trojici, ale nevíte si rady s výběrem? Volte nás, profesionály s několikaletou praxí!

0 komentářů

Mikulášské spolky - vyhledávání

Nové články na email