Doprava

Balné neúčtujeme (šetříme Vaši peněženku i přírodu tím, že některé zboží zasíláme v použitých kartonech).

Česká pošta

Nabízíme zaslání buď zásilkou typu Do ruky (balíček je doručen na adresu) nebo Na poštu (zásilka je automaticky uložena na Vámi vybrané pobočce pošty). Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebude kupující zastižen na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a kupující bude upozorněn tzv. výzvou v poštovní schránce. Zásilku je potřeba vyzvednout do 7 kalendářních dnů .

POZOR! S ohledem na velikost, váhu a celkový charakter zboží zasíláme malířské stojany výhradně prostřednictvím přepravní služby Geis Parcel, děkujeme za pochopení!

ČESKÁ POŠTA

Platba předem

Dobírka

Balík do ruky

75,-Kč

115,-Kč

Balík na poštu

75,-Kč

115,-Kč

 

 

 

Zásilkovna

Vaše objednávka je po zaplacení předem doručena zpravidla do třech pracovních dní na Vámi vybrané výdejní místo. Zásilku je zde uložena po dobu 7 kalendářních dnů a lhůtu je možné si online prodloužit. Zásilka je vydána na základě sdělení kódu, který obdržíte v emailu a SMS zprávou. Tento typ dopravy lze zvolit POUZE pro zásilky o maximální hmotnosti 5kg a max. rozměru - jedna strana 70cm nebo součet stran 120cm, v případě, že bude objednávka se zvolenou dopravou Zásilkovna obsahovat nevyhovující zboží, bude zákazník infromován o změně druhu dopravy.

ZÁSILKOVNA

Platba předem

Dobírka

ČR - zásilka do 5kg

65,-Kč

není umožněno

SK, DE, HU, RO - zásilka do 5kg

není hranice objednávky pro dopravu zdarma

96,-Kč není umožněno

 

 

 

Geis Parcel - přepravní zásilková společnost

Přepravní společnost GEIS PARCEL CZ doručuje naše zásilky obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám tak může být doručeno následující pracovní den po předání zásilky přepravci. Potvrzení o odeslání Vám přijde na email v okamžiku expedice Vaší zásilky spolu s podacím číslem balíčku. Zboží je doručováno v pracovní dny, přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný.

Veškeré informace o zásilkách získáte na zákaznickém čísle přepravce 951 277 777 (Po-Pá 8-17h)

GEIS Parcel

Platba předem

Platba dobírkou

Česká republika

89,-Kč

121,-Kč

Slovensko

není hranice objednávky pro dopravu zdarma

300,-Kč

není umožněno

* Balíček může obsahovat zboží o maximální hmotnosti 40kg

 

Poštovné je účtované k jednotlivým objednávkám nepřesahujícím 3000,-Kč. Nad tuto částku je poštovné nulové! (netýká se zásilek do zahraničí). Prodávající si vyhrazuje právo volby druhu přepravy dle vlastního uvážení a obsahu zásilky bez ohledu na zvolenou přepravu kupujícím

POZOR! U nestandardních nadrozměrných zásilek je poštovné řešeno individuálně je účtováno i u objednávek nad 3000,-Kč (např. polystyrenové korpusy), konkrétní výše poštovného je sděleno kupujícímu v potvrzení objednávky.

Náklady na poštovné, které kupující zvolil v objednávce, nese kupující a tyto náklady se řídí aktuálním ceníkem prodávajícího.

Nabízené způsoby plateb eshopu (dobírka a platba předem na účet) nepodléhají EET.


Podrobné informace o Obchodních podmínkách e-shopu naleznete v horním menu e-shopu.

Novinky na email
Zákaznické recenze
aandelkaa
Hodnocení: 5 / 5
26.04.2017
Doporučuji
Hodnocení: 5 / 5
10.04.2017
Doporučuji
Ivona
Hodnocení: 5 / 5
03.04.2017
přehledné a rychlé
Zobrazit více hodnocení